תפריט
072-330-3356

גופי תאורה

תהליך עיצוב הבית הוא אתגר לא פשוט, בייחוד כאשר מדובר בבחירה של גופי תאורה. כיצד אם כן ניתן לעצב את הבית ע"פ טעמכם האישי ומבלי לקרוע את הכיס? להלן טיפים מצוינים.

עיצוב הבית: קל ופשוט יותר מאי פעם

אם בעבר תהליך של עיצוב הבית הצריך יצירת קשר עם מעצבי פנים ואדריכלים, כיום כל אחד יכול לעצב את ביתו ע"פ טעמו האישי ובמסגרת של תקציב ברור, וזאת לאור העובדה כי כיום ישנן חנויות אשר מספקות שירות מיומן הנועד לעזור לכם בתהליך הבחירה של גופי תאורה, ריהוט וצבע – בהתאם לחזון העיצובי שלכם. על מנת שתוכלו לעצב את הבית באופן הטוב ביותר, להלן טיפים אותם תוכלו ליישם לצורך יצירת בית החלומות.

טיפים לעיצוב הבית

  • גופי תאורה – בחירה של גופי תאורה היא חיונית לצורך העיצוב הכללי של הבית, וזאת משום שגופי התאורה מהווים לא רק אביזר פרקטי, אלא אביזר עיצובי לכל דבר ועניין אשר משתלב באופן מושלם עם העיצוב הכללי. משום כך, חשוב מאוד לבחור גופי תאורה בעבור כל חדר בנפרד, תוך שימת דגש על בחירה בגופי תאורה חסכוניים אך גם כאלו אשר יספקו לכם תאורה רחבה, בעיקר באזורים בהם אתם שוהים לא מעט כדוגמת המטבח, הסלון וחדר האוכל.
  • שילוב בין ישן וחדש בנושא הריהוט – על מנת לחסוך בעלויות, מומלץ לבדוק אילו רהיטים אשר כבר נמצאים בבית יכולים לעבור תהליך של חידוש, וזאת בכדי להעניק להם "חיים חדשים". מדובר באחד הטרנדים החמים של עולם העיצוב, וזאת בשל השילוב המעניין בין פריטי וינטאג' לפריטים מודרנים אשר משתלבים יחדיו ויוצרים מראה ויזואלי מעניין ומרענן.
  • צבעים וטקסטורות – בעת תהליך של עיצוב, מומלץ לעצב את החדרים באמצעות צבעים וטקסטורות אשר ישתלבו יחדיו לצורך יצירת מראה ויזואלי אשר תואם את טעמכם האישי. לדוגמא, ניתן לעצב את הבית בסגנון מודרני ונקי אשר מבוסס על צבעים מונוכרומטים עם נגיעה של צבע חזק כדוגמת כתום, צהוב ואדום באמצעות שימוש באביזרי נוי אשר יאפשרו להעניק למרחב טקסטורה ועניין.