שולחנות סלון מעץ

לוסו גלריה לריהוט מייצרים רהיטים מחומרים איכותיים בלבד! אצלנו תמצאו שולחנות סלון מעץ מלא ובעיצוב יוקרתי. שולחן סלון עץ מלא בעיצוב הנכון יכול להוות רהיט משמעותי בעיצוב הבית. יש להשקיע מחשבה בבחירת שולחן סלון מעץ . אתם מוזמנים להתרשם ממגוון העיצובים.

סלון בהתאמה אישית דגם TIFANY

שולחן סלון הוא אלמנט חשוב וחיוני בעיצוב של החלל כולו. הסלון מהווה במקרים רבים את תעודת הזהות של הבית ושל מי שגר בו ולכן אנשים רבים מקדישים לא מעט זמן, מחשבה ולעיתים קרובות גם כסף, כדי שהסלון יתקבל בדיוק כמו שהם רוצים ואוהבים. כאשר לא בוחרים בתבונה את שולחן הסלון – הוא עלול להיראות זר ושונה בין אלמנטים עיצוביים בעלי סגנון אחיד ולכן חשוב לא להקל ראש בבחירה זו. בעידן כמו היום שיש כל כך הרבה אפשרויות וחומרי גלם רבים – אפשר לא רק לבחור את השולחן עצמו אלא להקדיש תשומת לב ומחשבה לכל מרכיב שממנו עשוי השולחן.

שולחנות סלון מעץ נחשבים כיום למובילים והמבוקשים ביותר, ולא בכדי. תעשיית העץ פורחת וחומרי הגלם איכותיים ומשובחים במיוחד. אפשר לעצב את השולחן תוך התחשבות מלאה בצרכים והדרישות של כל לקוח ולקוח וכך השולחן ייראה כאילו נרכש במערכת אחת עם הספות ושאר פריטי הריהוט שממוקמים בסמיכות אליו. בלוסו תוכלו להתרשם משלל רעיונות של שולחנות שכבר עוצבו בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח וכך לקבל השראה לקראת עיצוב אישי של שולחן הסלון הדרוש שיהיה מתאים רק לכם ולסלון שלכם.

למה כדאי לבחור שולחן סלון מעץ

כיום ישנם כמה וכמה סוגים של עץ שמתוכם אפשר לבחור את סוג העץ (על פי התכונות של העץ עצמו ועל אופן ההשפעה שלהן על שולחן סלון עץ שיתקבל בתוצאה הסופית) ולהחליט על המראה הסופי. ברוב המקרים כדאי ומומלץ לשמור על הדוגמא הטבעית של העץ, שכן היא ייחודית ומהווה את טביעת האצבע הייחודית של השולחן שיתקבל. בקטלוג התצוגה של לוסו אפשר להתרשם מאינספור דגמים של שולחנות סלון עץ שעוצבו וייוצרו במיוחד על פי הדרישות והרצונות של הלקוחות. כך אפשר לקבל רעיונות וכמובן להתרשם מטרנדים שונים שרווחים כיום בעולם עיצוב הפנים.

לשולחן הסלון יש לא מעט שימושים – הוא מהווה את החוליה המשלימה את המראה הכולל, אפשר להניח עליו חפצים שונים – צלחות עם אוכל, כוסות שתייה, ספרים, עיתונים או את שלט הטלוויזיה, יש אנשים שאוהבים להניח את הרגליים על השולחן וכך לשבת בנוחות בסלון, לשוחח או לצפות בטלוויזיה. אמנם יש סטנדרט מקובל הקשור למידות של שולחנות המיועדים לשימוש בסלון אך בזכות אפשרויות העיצוב וההתאמה האישית של לוסו – אפשר לחרוג ממידות אלה וכך לעצב שולחן בכל מידה שדרושה ללקוח.

כאשר התכונות של השולחן נבחרות בקפידה – אין ספק שהוא יהפוך לחלק בלתי נפרד מהסלון כולו, במקרים מסוימים אפילו מהעיצוב של כל הבית. אי אפשר יהיה להתעלם מכך שלא מדובר בשולחן שנקנה דרך קטלוג אלא בכזה שהושקעה מחשבה מרובה בעיצוב שלו. מי שמכיר את בני המשפחה שגרים בבית יוכל בקלות לקשר בינם לבין השולחן.

מעבר אל: קטלוג המלא של שולחנות סלון מעוצבים

show/hide header&footer
חייגו עכשיו
נווטו אלינו
צרו קשר 072-3303356