תפריט
072-330-3356
Shaping Concepts

אודות

גלריית לוסו – יצרנית רהיטים בעיצוב והתאמה אישית תוצרת אומנות ישראלית!
האהבה למלאכת ייצור הרהיטים ולחומרים המשובחים ביותר היא לב לבה של LUSSO כל רהיט יחודי באוסף שלנו מעוצב בעבודת יד על ידי אומני הנגרות, הרפדות והמסגרות במפעלנו. כל יצירת אמנות יחידה מסוגה מתחילה בגיבוש קונספט רעיוני, והבנת הצורך, הרצון, והחזון של הלקוח, המעצב או האדריכל. אחריה בא שלב בחירת הקווים העיצובים המדוייקים שמתאימים לאווירת החלל, והתאמתם למידות החלל בצורה האופטימאלית לניצול השטח, וליצירת חוויה עיצובית נכונה! שלב זה מלווה במדידות מקצועיות בנכס, ובשרטוטים ממוחשבים של פריטי הריהוט. ולבסוף שלב בחירת החומרים שילבישו את העיצוב. בלווי מקצועי של מומחי עיצוב הבית שלנו, תוכלו לבחור את שילובי החומרים המדוייק לכל רהיט. שילובים של בדים, עצים, צבע אפוקסי, וצביעות שיש, לצד מגוון רחב של מתכות אשר מוסיפות נגיעה יוקרתית, ומיוחדת לכל רהיט!

החזון שלנו: ליצור סביבה בה הלקוחות, מעצבי פנים, ואנו כייצרן – עובדים יחד עם מטרה אחת בראש: לעורר השראה בארץ, ולייצר פריטי ריהוט מיוחדים בנטתרמים ישירות לחלל, ולדרישות הפונקציונאליות של הדיירים השוהים בו. איך? בכך שאנו מלווים את לקוחותינו בכל שלב בתהליך העיצוב. מהשלבים המוקדמים של פרויקט עיצוב הפנים, השרטוטים, ההדמיות וגיבוש הקו העיצובי, דרך שלב הייצור האישי ובחירת החומרים המתאימים באופן המושלם ביותר, ועד לאחר סיום הפרוייקט.  

Inspiring livings
Shaping Concepts
התהליך
פגישת קונספט
בחירת חומרים
מדידה בבית הלקוח
עיצוב בתוכנה גרפית
ייצור הדגם / הפריט העיצובי
Decorate Yourself
החומרים

בעלי המלאכה המיומנים שלנו משלבים אומנות יד, עם מכונות טכנולוגיות מהחדישות בענף הריהוט, אשר מאפשרות לשלוט בחומר לפי החיתוך הרצוי, טכניקת הצביעה המבוקשת, וחיבור בין חומרי העץ, המתכת, והבד בצורה ההרמונית ביותר. בכדי להפוך כל גוש של חומר ליצירה מפוארת שהיא מודרנית, אופנתית, נצחית ואיכותית! אנו מכירים בכך שתשומת הלב לפרטים הקטנים והניסיון הם המבדלים בכל מה שקשור לפריטי ריהוט מעוצבים לבית- אנו מקפידים על גימורים איכותיים, ונותנים דגש רב לכל חיבור, שיוף, חיתוך ותפר – בזהירות יתרה כדי להבטיח שהם עומדים במבחן הזמן.

חומרי עץ
בדים
פינות אוכל
חדרי שינה