תפריט
072-330-3356

חיפויי קיר

לפעמים רוצים לשבור את המוסכמות ולעשות משהו שונה לגמרי דווקא בבית שלכם. קורה שהפתרונות העיצוביים שמוצעים לכם כבר אינו מספק אתכם ואתם רוצים להתחדש, להתרגש, ליהנות מעיצוב מלהיב באמת בבית שלכם. אחד הטרנדים שהפך בשנים האחרונות לפתרון עיצובי ופונקציונלי פופולרי הוא חיפויי קיר.

היום כבר לא חובה לצבוע בצבע משעמם או בטכניקות שונות, כבר לא צריכים לבחור רק בין גוונים, כבר לא מסתכלים על הקיר ומשתעממים. חיפוי קיר מציע לא רק גוונים אלא גם חומרים ומרקמים שונים לגמרי, מענה לבעיות שונות כמו בידוד אקוסטי ותרמי וגם נוחות בתחזוקה של חדרים. לא בכדי האלמנט הזה הפך למבוקש כל כך וכעת אנשי המקצוע מנסים למצוא עוד ועוד רעיונות לחיפויים מעניינים.

מה זה חיפוי קיר?

חיפוי קיר הוא לוח שמודבק לקיר, אחד ליד השני, עד שהוא מכסה את כולו ומעניק לו את המראה שחיפשתם. הלוחות עשויים מחומרים שונים, מעץ ופרקט ועד זכוכית ופולימרים, פוליאוריתן, אבל לא רק. יש לא מעט חיפויים שעשויים מחומרים שמדמים את המראה הרצוי, כמו בטון, עץ, זכוכית, בריק ואבן ועוד. המשותף לכולם הוא נוחות ההתקנה ומחירה הנמוך, קלות התחזוקה והמראה הייחודי שאפשר לקבל במהירות ומבלי להשקיע כסף רב.

פתרון זה מאפשר לכם ליהנות מקירות מעניינים בכל חדר ובכל מקום שתרצו להוסיף בו אלמנט דקורטיבי יוצא דופן, כך שאין עוד סיבה להתפשר על צבע משעמם וחסר עניין. בגלל החומרים שמהם הוא עשוי, חיפוי קיר משמש גם בידוד תרמי ואקוסטי מצוין, כך שתוכלו להוסיף אותו גם כחיפוי חיצוני או גם להפרדה בין חדרי הבית כדי לשמור על הטמפרטורה ולבודד רעשים.

למה להוסיף חיפויי קיר?

לחיפויים יש תפקיד של שבירת שגרה עיצובית, של הפגת השעמום מקירות שצבועים כולם באותו צבע, במיוחד למי שלא רוצה יותר מי צבעים אבל רוצה להוסיף קיר אחד לפחות במרקם שונה. חיפויים מגיעים בחומרים ומרקמים שונים לא רק כדי להוסיף לעיצוב הקיר, אלא גם לשמש אלמנט שמושך תשומת לב.

חיפויי קיר הם נפלאים לקיר אחד או לחדר שלם, לבחירתכם, אבל בדרך כלל מחפים רק קיר אחד שנחשב למשעמם ולסתמי במיוחד, כדי להוסיף לו איכויות דקורטיביות ולהעניק לבית נופך אחר לגמרי. משום כך, תוכלו למצוא בהיצע המגוון סגנונות שונים שמיוצרים לפי הטעם והצורך.

סגנונות של חיפויים

מכיוון שחיפויים אפשר לייצר ממגוון חומרים, אפשר כמובן להציע אותם בקשת רחבה של סגנונות. הם נעים בין החיפויים הבולטים והתלת ממדיים יותר, לבין השטוחים והחלקים, כשביניהם נמצא מנעד של מרקמים שיכולים להיות מחוספסים לפי ההטבעות שיוצרים עליהם. כך תוכלו להזמין חיפוי מכל חומר ובכל צבע שתרצו, כדי שישתלב בסגנון עיצוב הפנים שבחרתם לבית שלכם.

עיצובי חיפויים

  • הסולידי והחלק – יש מי שיעדיף סגנון סולידי יותר של חיפוי, כאשר הוא שטוח וחלק, ומגיע בחומרים כמו דמוי עץ או מזכוכית. חיפויים כאלה מתאימים לבתים יותר מאופקים בסגנון שלהם ולצורך יצירת מעברים מעניינים אך מתונים בין החדרים השונים. הם אינם יוצרים "רעש בעיניים" ולכן מתאימים לעיצוב סולידי או לחדרי שינה. את החומר והצבע תוכלו לבחור בהתייעצות עם המתקינים.
  • מרקמים ותבליטים – חיפויים דמויי בטון, דמויי לבנים ואבן, בעלי תבליטים שונים בדוגמאות גיאומטריות או לא סימטריות, אלה חיפויים שמתאימים למי שמחפש אמירה יותר מעניינת כדי שתוסיף חיים לחדר ולבית. מתאים במיוחד למי שיש לו כבר עיצוב פנים מדוקדק ומקיף, והעיצוב של דוגמאות התבליט משתלבות היטב במוטיבים.
  • חיפויי קיר תלת ממדיים – חיפויים שהם פיסוליים יותר ועשויים מפולימרים שונים. מתאים למי שזקוק לקיר דרמטי עם אמירה מרתקת תשומת לב.