תפריט
072-330-3356

סלונים מעור

סלונים מעור מעוצבים על ידיי גדוליי המעצבים של לוסו גלריה לריהוט. כאן תוכלו לבחור סלון עור איכותי מהחומרים הטובים ביותר, כי אנו מאמינים שיופי ועיצוב צריכים להשתלב יחדיו. סלוני עור יוקרתיים במגוון סגנונות שלא תמצאו במקום אחר.

עור אמיתי הוא אחד מחומרי הגלם האידיאליים עבור מערכות ישיבה. בעזרת עור אמיתי ניתן לשדרג את האווירה בחלל הפנים של הבית, לחסוך זמן ומאמץ על ניקיון של הספה וגם לשפר את איכות החיים. בתקופה שבה לבעלי בתים ודירות אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, רכישת סלונים מעור אמיתי היא ככל הנראה הפתרון הטוב ביותר לעיצוב חלל הפנים.

השאלה היא מה מאפיין רכיבי סלונים מעור וכיצד בוחרים בין סלון על בסיס עור טבעי או עור מעובד (זמש). בין היתר, מסתבר שבשביל לענות על זה צריך לקחת בחשבון שיקולים כמו טמפרטורות ואקלים וכמובן להתאים את מערכות הישיבה לצרכי המשפחה. במילים אחרות, תחזוקת ספות הזמש תתבצע בצורה מסוימת בבתים עם ילדים ובאופן אחר לגמרי בדירות רווקים – בעוד ספה, כורסא ושולחן סלון חייבים להתכתב אחד עם השני אם רוצים להפיק מהעור האמיתי את מלוא הפוטנציאל.

התאמת סלונים מעור ועיצובם

התאמת סלונים מעור מתחילה במדידת חלל הפנים ובהשארת מרווח תקין בין הרהיטים. באותה הזדמנות אפשר גם להחליט איפה למקם את פינת האוכל ביחס לסלון או המטבח ומה לעשות אם רוצים להקל על האורחים להגיע מהספה לנשנושים ולשתייה שיש על שולחן הקפה. כל אלו נראים כמו עניינים קטנים וחסרי משמעות, אך יש להם חשיבות אדירה על התאמת סלונים מעור ועל עיצובם.

הנושא הספציפי של עיצוב הסלון תלוי כבר בטעם האישי של כל לקוח. כיום ניתן למצוא את כל סוגי הסלונים, העיצובים, הגוונים, הצבעים והמידות במערכות ישיבה שמתאימות לכל טמפרטורות ואקלים. כל מה שצריך לעשות הוא להגיע לאולמות התצוגה או לפתוח קטלוג סלונים מעור כדי למצוא את הדגם המושלם.

התאמת סלונים מעור לתכולת החדרים

תכולת החדרים משפיעה גם היא על רכישת סלונים מעור אמיתי. אם מדובר בסלון צפוף שבו יש מערכות בידור וטלוויזיה, סביר להניח שאפשר להסתפק בסלון אחד מרכזי של 2 או 3 מקומות ולצדו בכורסא מפנקת. לחילופין, בסלון גדול ומרווח בלי המון תכולה ורהיטים כדאי לשלב מערכת ישיבה של 2+3 ולהוסיף שזלונג לפינות.

הסוד בהתאמת סלונים מעור לתכולת החדרים בא לידי ביטוי במחשבה על התחזוקה השוטפת שלהם. היתרון בעור הוא שקל לנקות אותו עם מטליות ספוגות מים ושלא צריך לשלם ביוקר על שירותי ניקוי תקופתיים, אך בשביל זה צריך שתהיה נגישות לספה ושהסלון כולו לא יהיה צפוף.

איך לקנות נכון סלונים מעור?

סלונים מעור קונים אחרי שמגדירים את מסגרת התקציב ולוקחים בחשבון מגבלות מקום. בהמשך, ניתן להשוות בין עיצובי סלונים לפי הסגנון המבוקש בחלל הפנים ובהתאם לשאר הרהיטים. מבחינה פרקטית, סלון על בסיס עור טבעי או עור מעובד (זמש) יכול להחמיא לכל סוגי הבתים והדירות – כל עוד בוחרים אותו בצורה נכונה.