תפריט
072-330-3356

סלונים

סלונים יוקרתיים של לוסו גלריה לריהוט הם סלונים מעוצבים שלא תמצאו במקום אחר. אנו מאמינים שאיכות ועיצוב צריכים להשתלב יחדיו לכן אצלנו תמצאו סלון מעוצב ואיכותי. בחרו לכם דגם מבין המבחר העצום ואנו נשמח לעמוד לשרותכם ולהתאים את הדגם לצורכיכם.

סלון הוא מקור המשיכה המרכזי של כל בית, עבור בני המשפחה ועבור האורחים. חשוב שחלל זה יהיה ייצוגי ונעים עם סלונים בהתאמה אישית לבחירה מתוך מגוון הסלונים ודגמי סלון פינתיים.

חשוב לשים לב כי בחירת סלון הינה הזדמנות לעצב את החלל ולהעניק לו אווירה מיוחדת עבור כלל בני המשפחה.

חברת לוסו  גלריה לעיצוב, מעניקה לכם מגוון פתרונות סלונים מעוצבים בהתאמה אישית ובעיצוב מודרני, נקי ויוקרתי. כדי ליצור את הסלון המושלם עבורכם, לוסו משתמשת בחומרי גלם איכותיים במיוחד תוך הקפדה על יצירת רהיטים נוחים ופונקציונליים עם התאמה מושלמת של המידות ובחירת צבע הריפוד.

 

מרכז הבית הוא דווקא הסלון, שבו מתכנסים בני המשפחה לזמן האיכות והאירוח.

איזה סלון מתאים לכם ולאורח החיים שלכם?

אם טרם מצאתם סלון, תמיד תוכלו להתאים לעצמכם עיצוב אישי שחשבתם עליו לבד, ללקט פריטים לאורך התקופות או פשוט להתרשם מקטלוגים של יצרנים אמינים שלא מתפשרים על עיצוב ועל איכות. להלן כמה טיפים לבחירת עיצוב סלונים שמתאימים לכם.

סלון משפחתי

סלון משפחתי מחייב ריהוט מלא – ספות, כורסאות, שולחן וכוננית. במהלך השנים מצטברת תכולה רבה שיש להתחשב בה אבל יש לקחת בחשבון את גודל המקום. סלון משפחתי מורכב ממערכת ישיבה שיכולה להיות ספה פינתית גדולה מספיק, או מערכת תלת, דו וחד מושבית. רצוי להתאים כל פריט לשני ולקנות את המערכת כולה יחד, כדי להבטיח אחידות בעיצוב אבל גם בנוחות הישיבה. כך לא רבים על המושב הכי נוח משום שכולם טובים באותה מידה.

כמו כן, יש לקחת בחשבון את מיקום הכוננית לטלוויזיה, אלא אם כן תולים אותה על הקיר, ואת השולחן. מומלץ לא לבחור רהיטים גדולים מדי שאינם משאירים מקום לזוז ביניהם. כמו כן, חשוב שהריפוד יהיה מחומר איכותי שקל לנקות ולתחזק, בעיקר בגלל משחקי הילדים.

סלון לצעירים

לכם מותר לבחור הכל ולהחליף כשמתחשק לשנות סגנון. סלון שיכול להתאפיין בסגנון צעיר וצבעוני, קליל ואף מודרני. לא חובה שתהיה התאמה מוחלטת בין הפריטים שלו ואפשר גם לוותר על החלוקה המסורתית לשתי ספות וכורסה. אפשר להרכיב מספה גדולה, שזלונג וכורסת טלוויזיה גדולה ונוחה, או כורסה מפנקת לשניים. מתאים לחשיבה יצירתית ולכן אפשר לעצב ריהוט שמתאים לאירוח ולינה של חברים.

חשוב שיהיה נוח לרביצה של שעות, ולכן מומלץ לבחור בספות המרופדות והמחוזקות ברצועות אלסטיות במיוחד ליציבות ולישיבה נוחה. אפשר להרכיב את הסלון לפי תקופות בחיים, כאשר בכל פעם מוסיפים פריט שנחוץ לכם, כמו כוננית וספרייה, או כורסאות נוספות.

סלון לזוגות צעירים

סלון זה משלב בין המעמד שלכם כמשפחה בתחילת הדרך שיש לה חיי חברה והעדפות משלה, לבין העובדה שעדיין לא צריך להשקיע בריהוט רב. מומלץ לבחור בספה שלא תצטרכו להחליף ברגע שהמשפחה מתרחבת, ולהתאים לה כורסאות נוחות ואפילו רהיט שנפתח למיטה, לצורכי אירוח. גם כאן הריפוד צריך להיות נוח לתחזוקה ולניקיון.

סוגי סלונים

סלונים מתחלקים לפי העיצוב שלהם בהשראת תקופות, חומרים וטרנדים, ולכן מומלץ לבחור בעיצוב שמתאים לשאר עיצוב הפנים בבית ולסגנון החיים שלכם. אם הסלון יפה אבל לא פרקטי משום שהוא אינו נוח לילדים ולאורחים וגם לכם לא מתחשק להתיישב בו, זה שיקול חשוב יותר מאשר לקבל מחמאות של אורחים.

מחיר הוא שיקול חשוב, אבל קחו בחשבון שם הסלון זול מדי הוא כנראה לא עשוי מחומרים עמידים שיחזיקו מעמד. כך שבמוקדם או במאוחר תצטרכו לקנות שוב. מומלץ לבחור סלון של יצרן אמין שיש לו קשת של עיצובים שמתאימים לכם ולטעם שלכם.