תפריט
072-330-3356

ספות

ספות עור יוקרתיות של לוסו גלריה לריהוט במבחר עיצובים יפים במיוחד. כל ספת עור מעוצבת בקפידה עם החומרים הטובים ביותר. אצלנו תמצאו ספות עור פינתיות, ספות מעור מחולקות יש לבחור סגנון בהתאם לחלל החדר. התרשמו ובחרו ספה מעור בהתאם לטעמכם האישי.

עיצוב של חלל הסלון בבית הוא אחת המשימות המאתגרות ביותר כיום, בעיקר לנוכח אינספור אפשרויות עיצוב. בשנים האחרונות חלו שינויים והתפתחויות רבים בעולם עיצוב הפנים והטקסטיל ובזכותם יש כיום חומרי גלם רבים שמהם ניתן לעצב ספות עור יוקרתיות שמתאימות לשלל שימושים ולסוגים רבים של עיצובים. יש לא מעט סוגים של עור שניתן לבחור מהם, יש גדלים ועיצובים של ספות מעוצבות (בניגוד לעבר – שבו היו רק מידות סטנדרטיות שאי אפשר היה לחרוג מהן) ויש שלל רעיונות לדרך שבה אמורות ספות עור להיראות. בנוסף לאפשרויות אלה יש אפשרות נוספת וחדשנית והיא עיצוב בהתאמה אישית של פריטי ריהוט ובכלל זה ספות.

מי שרוצה לעצב סלון עור יודע שעומדות בפניו כמה אפשרויות – הוא יכול להגיע אל חנות או נקודת מכירה ולבחור מתוך קטלוג או תצוגה את הסלון שמוצא חן בעיניו של הלקוח. האפשרות השנייה והחדישה יותר היא כאמור עיצוב אישי של ספת עור. בדרך זו הלקוח מקבל בדיוק את מה שהוא רוצה. אנשים רבים חולמים על עיצוב אישי של רהיטים מפני שהם מאמינים שהם יודעים הכי טוב איזה סוג או צורה של רהיט יתאים לכל פינה בבית. כך המצב גם כאשר מדובר על ספות מעור. לא חייבים לבחור דווקא מתוך קטלוג, אפשר להתרשם ממבחר או מגוון ולעצב באופן אישי את הספה שתהיה הכי מתאימה לצרכים ולדרישות של בני המשפחה.

איך מתבצע עיצוב אישי של ספות עור?

אתם מוזמנים לגלוש בעמוד הגלריה באתר האינטרנט של לוסו. בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון עצום של רהיטים שעוצבו באופן אישי על ידי הלקוחות בעצמם. כך ניתן לקבל רעיונות והשראה לקראת המשימה של עיצוב הסלון הפרטי בבית. ספות ליחיד, שני מושבים או שלושה, ספת עור פינתית או בחירה של מידות מיוחדות. כל אלה אפשריים, שכן הלקוח הוא זה שקובע איך ייראה הרהיט הסופי. לוסו מתמחה בליווי לקוחות בתהליך של עיצוב בהתאמה אישי של רהיטים מכל הסוגים – מיטות וחדרי שינה, מזנונים ופינות אוכל וכמובן גם ספות מעור או מכל חומר גלם אחר.

סלון העשוי מעור משדר רושם מיוחד במינו ששום חומר גלם אחר לא יכול להשתוות לו. מתקבל מראה של ספות עור יוקרתיות וכל החלל של הסלון נראה מפואר ומהודר. לא כל רהיט או ספה יכולים לספק את המראה הזה ומכאן ניתן להבין את החשיבות של עיצוב רהיטים בהתאמה אישית. בנוסף לכך – לא כל לקוח יאהב את הסגנון ולכן כאשר מחליטים על עיצוב אישי של סלון עור עושים זאת כדי להיות בטוחים שאכן התוצאה הסופית תהיה זו שמתאימה בדיוק למה שהלקוח רוצה ומתחשבת בפרמטרים שהוא עצמו הגדיר. כיום לכל אחד יכולים להיות רהיטים שהוא עיצב איך שרצה.