תפריט
072-330-3356

5 הטעויות שתוכלו לעשות עם בחירת הכיסאות שלכם

באזור הנוחות, מקום שרבים מחפשים, לא כולם מוצאים, ולפעמים יש מנטורים שמציעים לצאת ממנו כדי להגשים דברים אשר ניתנים להשגה רק כאשר יוצאים מהאזור הזה- כיסא הוא המקום העיקרי והמרכזי באזור הזה. לכן כה חשוב שהוא ייבחר במחשבה תחילה, תוך שימת דגש על חמישה היבטים מרכזיים, אשר אי לקיחתם בחשבון עלולה לגרום לבחירה שגויה ובתוך כך לגבות מחיר יקר, לרבות בכאבים פיזיים.

 נמנה את חמש הטעויות- אחת לאחת:

  1. רכישה מדורגת של כיסאות לבית בכלל ולפינת האוכל בכלל- אם בשל שיקול כספי (מובן ולגיטימי כשלעצמו) ואם בכל שיקול אחר. ייתכן כי אם וכאשר תרצו להוסיף כיסאות לפינת האוכל יתברר לכם, לאכזבתכם, כי אזלו במלאי הכיסאות שרציתם.
  2. טבעי לרצות כיסא יהיה יפה, אבל חשוב הרבה יותר לבדוק ולוודא כי הכיסא יהיה נוח. הנוחות קריטית, מאחר שככל שמתארך משך הישיבה, הנוחות היא פקטור מכריע: אם תרגישו לא נוח כשאתם, או מי מהמשפחה או האורחים, ירגישו לא נוח, הם יחפשו מקום אחר.
  3. לא הבל היופי ולא שקר החן. העיצוב של הכיסאות חשוב. עם זאת חשובה ההתאמה שלכם לקו העיצובי הרווח בבית, כדי לא ליצור צרימה באווירה ההרמונית של מכלול הרהיטים היוצרים את האווירה.
  4. ויתור על סקר שוק בכלל ובדיקת דגמים בקטלוגים באינטרנט בפרט. היתרון הברור והמובהק שלל קטלוגים מקוונים הוא היותם פתוחים, נגישים וזמינים לעיון 24/7. ניתן להתרשם מהם, להשוות מחירים, ובעיקר להתוודע אל ההיצע הרחב ואל המגוון העשיר.
  5. נכון שאי אפשר ליהנות מכל העולמות, עם זאת לא כדאי לוותר על הניסיון למצוא חנות, אשר מציעה לכם גוונים איכותיים ומעוצבים ובמחירים סבירים.

כיסא הוא מוצר שלא מרבים מספיק לדבר על אודות חשיבות היותו בטיחותי. לא אחת, כיסאות שאינם יציבים עלולים לגרום, חלילה, לאיבוד שיווי המשקל ולנפילה. לכן חשוב לוודא, מבעוד מועד, כי הכיסא עשוי מחומר גלם איכותי ובטיחותי, עמיד ויציב. לדוגמה: אם אתם רוכשים כיסא עשוי מעץ לא איכותי, אשר כשהוא נמצא זמן רב בחוץ הוא חשוף לרטיבות ולשמש ועולי להישחק ולהתבלות ובתוך כך לאבד מהיציבות שלו.

 אמנם לא מדובר בטעויות קריטיות ובלתי הפיכות- אחרי הכל יש דברים חשובים  יותר- אבל בחירה של כיסאות, אשר לקראתה ובמהלכה לא הופעל שיקול דעת שהיה עשוי למנוע רכישה של כיסאות לא נוחים ולא מעוצבים, בהחלט עלולה לגרום עגמת נפש ולו רק בשל התחושה שהתמורה (התועלת) לא עומדת ביחס נאות והולם לעלות.

ברשת האינטרנט פתוחות כיום חנויות ריהוט איכותיות ואופן החיפוש של המוצרים המבוקשים בהם פשוט וקל, כאשר הם מחולקים וממוקמים על פי קטגוריות. בנושא הנדון- מוצע לכם מבחר עצום של כיסאות. אחדים מהם  ודאי יקלעו לטעמכם ויענו אל דרישותיכם וציפיותיכם.